mobil ödeme bozdurma papara

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının allıkışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme likit sistemi ile Ödeme akdetmek talip eşhas, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışveriş aksiyonlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun cepheı keşik iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu aksiyonlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği belirgin kâin güven kartları mutavassıtlığı yardımıyla evet.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Arkaış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden kâin müstehlik gruplarının allıkışveriş allıkışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının güven ve banka kartvizitı yöntemi ile allıkışveriş yapmayı tercih ederken güven kartvizitı ve banka kartvizitı sıfır eşhas ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek allıkışveriş yamayı tercih eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir tomar insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini giymek gerek. Yani kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi yan vadi e- tecim firma bölgeleri ulaştığı nişane kitleye bir yeni saf henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine yan vererek, nişane kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir