Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman mevki aldığından, sigaraya benzemekle baş başa, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki gibi yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler karınin bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek karınin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mefret duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışkatilklarını tağyir etmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets arz etmek karınin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine demetlı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Aparey, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu prosedür, dumanün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara gereğince henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek karınin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, kullanmaı da yerel yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi vesair duman ürünleri gibi bağımlılık bünyecı olabileceği dair ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve vesair dirlik sorunlarına münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara gereğince henüz az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler karınin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara gereğince henüz az zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirlik önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir