Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıhun en koca miktarda ilaç mideerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu koca adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği meydanı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın olgun nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek tezyit çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen esasarı mazmunında ülkesini mütemadi söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı patent esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı esasvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında bundan sonra essah bir mütehassıs olmasıyla alay malay kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam arasında en çok patent esasvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sayesinde filinta hizmetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse de asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay başlamak üzere sağaltma yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına koca bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ödemek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (cephe el) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Tam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşırı şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Yaversıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca deşkenin nispetle insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta cepheıkların geçmesi midein belirli bir hinı beklesek de kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile mideerisinden basitçe bir şekilde sağaltma edebilmek midein bu kullanılıyor. Hatta seksüel hizmetlev bozukluğunu da sağaltma buyurmak midein kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış tehlikee karşı mukavemetli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent esasvurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri beyit istirahatlarine verilen mütebaki dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine gestaltlabilecek en güzel katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da koca gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mahal meydan vesair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik deneşeli patentinin gerçek sahibi olması ve esasvurusunu ilk karşılayıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın temel ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana meydanında çtuzakışmalarını mütemadi oylumluleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı öğün Türkiye Senenin Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil mekân haricinde doğrusu global anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların hakkındalığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile alay malay filinta hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşırı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış paha yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mahal meydan bir değerli sahası ile alay malay esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı paha veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile sağlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî teminat olarak hizmettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada görüşlerine mahal maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca ulanmış paha mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise saf malzeme gestaltsındaki haliluklar sayesinde güçlü derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal meydan ilimlara gereğince hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir